מי אני

שמי  קרן ירושלמי ,אני מורה ליוגה ולמדיטציה ועובדת סוציאלית כבר מעל ל-19 שנים. אמא לשלושה ילדים מקסימים -אוריה,אדוה ואליעד, ובת זוגו של אלון, אישי האהוב. התחלתי את דרכי ביוגה לפני 25 שנים בהיותי בת 18,החיבור היה מידי ומאז לא הפסקתי ללמוד ולהשתלם בדרך זו. השיעור הראשון שלי ביוגה היה בשיטת שיבננדה, ותרגלתי בשיטה זו בתחילת דרכי בהיותי חיילת. לאחר השירות הצבאי, נסעתי לטיול של שנתיים ברחבי העולם, במסע זה התנסיתי בשיטות שונות של יוגה ומדיטאצית ויפאסאנה. 
כשחזרתי לארץ, הגעתי לשיעור של ויג'נאנה יוגה, וזאת הייתה אהבה ממבט ראשון! המשכתי ללמוד לקורס מורים בכירים לויג'נאנה יוגה אצל מורתי, אורית סן-גופטה, (מי שפיתחה את הויג'נאנה יוגה). קורס מקיף ויסודי שנמשך על פני 3 שנות לימודי הוראת יוגה במכללת וינגייט. מאז דרך זו היא דרכי המרכזית באימון האישי שלי ובהוראתי. לאחר שסיימתי את קורס המורים, המשכתי ללימודי יוגה תרפיה, ולמדתי אצל דר' גיל זולברג קורס מרתק ליוגה תרפיה לליקויים במערכת התנועה והיציבה. הקורס נתן לי כלים רבים לעסוק בעבודה פרטנית ביוגה. כחלק מההעמקה באימון המשכתי לעוד שנת לימודי ויג'נאנה יוגה במכללת וינגייט עם מורתי אורית סאן גופטה, השנה הרביעית למורים ותיקים להעמקה באימון ובהוראה. בשנה זו סיימתי  לימודי הוראת קורס מורים למדיטצית מיינדפולנס להפחתת מתחים (MBSR)  מטעם מכון מודע. כיום אני ממשיכה ללמוד ולהשתלם ביוגה, במדיטציה, בריטריטים ובסדנאות באופן שוטף ומעמיקה את דרכי גם בהנחית קורסי מיינדפולנס להפחתת מתחים.
בכל שנות ההוראה שלי לימדתי וליוויתי גם נשים בהריון. השתלמתי אצל מגוון מורות מצוינות בתחום. בעיקר התחברתי לדרכה של מירה ארצי פדן שפיתחה את היוגה הנשית. עברתי עמה מספר השתלמויות ולמדתי בקורס שלה בווינגיט, קורס הוראת יוגה לנשים בהריון ולנשים אחרי לידה. כיום אני משלבת את עיקרי שיטתה בכל שיעורי היוגה. בשנים האחרונות הוכשרתי להיות מדריכת הכנה ללידה בדרך מרתקת ומעמיקה שנקראת פשוט ללדת. מדובר בקורס הכנה ללידה איכותי ומעמיק שלא רק משפיע על ההיריון והלידה, אלא גם על תפיסות החיים בכלל ואני מכינה זוגות ללידה בדרך זו. יוגה בשבילי היא דרך חיים, חלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלי. האימון עבורי הוא עוגן של יציבות בתוך מסע חיי ובכול פעם שאני מתיישבת על המזרון אני מרגישה שהגעתי הביתה. אני מאחלת לעצמי ולכול מי שמתחבר לדרך הנפלאה הזאת, שנמשיך להתאמן ולהתפתח בכל רגע נתון. אני מאמינה שאימון זה מכוון אותנו להיות אנשים טובים יותר אחד אל השני, מכבדים ושמחים יותר, שמטפחים יכולת, גם ברגעים מאתגרים, לראות את הטוב שמקיף אותנו.

תעודות והסמכות:

  • בעלת תואר B.A בעבודה סוציאלית
  • מורה בכירה לויג'נאנה יוגה מטעם מכון וינגיט
  • מוסמכת ליוגה תרפייה לליקויים במערכת התנועה
  • מדריכת יוגה לנשים בהריון ולנשים אחרי לידה לפי היוגה הנשית מטעם מכון וינגייט
  • מדריכת הכנה ללידה בשיטת פשוט ללדת
  • מטפלת ברייקי
  • מטפלת בתטא הילינג
  • מטפלת באקסס בארס
  • מוסמכת בהנחיית קבוצות
  • בוגרת קורס מיינדפולנס להפחתת מתחים MBSR